nic

Reklama w w Szwecja.net

 

Szwecja, Dziennki

10.02.2012

 

Standardowe formaty banerów reklamowych na Szwecja.net. Banery mogą być linkowane do własnej strony klienta lub do oferty klienta publikowanej na stronach Szwecja.net, tzw. wizytówki – zobacz przykład.

Cennik...

Szwecja.net to serwis informujący o Szwecji w języku polskim, prowadzony z terenu Szwecji. Serwis jest adresowany przede wszystkim do mieszkańców Polski, którzy stanowią około 70% czytelników. Jednak Szwecja.net jest czytana również przez Polaków rozsianych po całym świecie.

Serwis jest dobrym kanałem reklamowym dla firm szwedzkich zainteresowanych polskim rynkiem ale również dla polskich firm, których oferta ma związek ze Szwecją. Polskim firmom zainteresowanym skandynawskim rynkiem polecamy nasz serwis w języku szwedzkim – Polen-expo.se (również: Polska.se). Wielu przedsiębiorstwom opłaca się promować w obu serwisach jednocześnie.

Informacja po szwedzku o warunkach reklamy na Szwecja.net...
Informacja po polsku o warunkach reklamy na Polen–expo.se...

W ramach obu serwisów świadczymy jednocześnie usługi konsultingowe dla polskich i szwedzkich firm w celu nawiązania współpracy handlowej.

Zapraszamy do współpracy.

Ryszard Nowak
reklama@szwecja.net

+46 (0)8 511 066 86
+46 726 712 859 – kom.
+48 5777 83 533 – kom

 
 

Szwecja

 

Szwecja, Dziennki

1.02.2006

 

Codzienne nowinki ze Szwecji
Od 1 stycznia 2006 r. publikujemy w tym miejscu codzienne nowinki ze Szwecji. Dzięki temu Szwecja.net jest odwiedzana regularnie przez osoby zainteresowane Szwecją i Skandynawią.

 
 

Ostatnio dodane
- Atykuł pierwszy
- Artykuł drugi
- Artykuł trzeci
px

A 150
 
An

 

 

Poczytaj...

 
nic 450
   
px

 © Szwecja.net