pil Szwecja / Kraj / Jezyk / Nauka / Materiały / ...   00247 nic  
 
Język, 1. str. nic

Samouczki

Jeżeli chcemy poprzestać na wiedzy teoretycznej, czyli poznajemy język dla siebie i nie zależy nam na poprawnej wymowie, tylko zrozumieniu tego co czytamy, dobrym rozwiązaniem są samouczki, które również możemy znaleźć na naszym polskim rynku.

Svenska till vardags

Doskonała alternatywa dla polskich samouczków – stworzona w Szwecji, bazuje na znajomości języka angielskiego. Kładzie nacisk na słownictwo w codziennych sytuacjach – w sklepie, kawiarni, przy pytaniu o drogę. Na końcu każdego rozdziału znajduje się tabelka do uzupełnienia, w którą należy wpisać znaczenie nowo poznanych słów po polsku, obok słówek po szwedzku i po angielsku. Przejrzysty układ oraz podpisane rysunki sprawiają, że nie trzeba spędzać długich godzin nad słownikiem.

Bygg upp ditt ordförråd 1

Jest to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby samodzielnie, lub z nauczycielem poszerzać swoje słownictwo. Zawiera 75 ćwiczeń różnego rodzaju. Ogromnym plusem jest ich forma, która polega na dopasowywaniu słów do obrazków, zestawianiu antonimów lub synonimów, krzyżówkach, czy uzupełnianiu dymków w dialogach. By nie spędzać długich godzin ze słownikiem szukając odpowiedzi, zawsze można spojrzeć na zamieszczony z tyłu facit – czyli rozwiązania.

Słownictwo obejmuje takie dziedziny tematyczne jak zwierzęta, rośliny, owoce, budownictwo, rzeczy w domu, znaki drogowe oraz wiele innych. Rozszerza poziom słownikowy z podstawowego na średnio zaawansowany i może stanowić doskonałe uzupełnienie dla innych podręczników.

Osoby bardziej zaawansowane mogą skorzystać z pozycji Bygg upp ditt ordförråd 2 i Bygg upp ditt ordförråd 3.

 

nic
 

 

nic

nic px

- Materiały i pomoce do nauki języka...

nic
 
 
nic nic   nic
   
nic nic szwecja

Pod redakcją Katarzyny Ziętek. Kontakt: jezyk@Szwecja.net

nic