Ze Szwedem też można się dogadać

Jedną z usług oferowanych przez Szwecja.net jest pośredniczenie w kontaktach między szwedzką firmą i jej nowym, polskim partnerem. Wiemy, że sporą przeszkodą w rozwoju polsko-szwedzkiego handlu jest bariera językowa. Dzięki portalowi Szwecja.net problem ten jest sprowadzony do minimum.

Pierwszy kontakt w języku polskim ze szwedzką firmą można nawiązać używając kartki e-pocztowej „Kontakt po polsku”, umieszczonej na pierwszej stronie informacyjnej danej firmy. Polski tekst przetłumaczymy na szwedzki i niezwłocznie prześlemy do adresata. Jego odpowiedź, przetłumaczoną tym razem na polski odeślemy nadawcy. W dalszej fazie kontaktów będzie można korzystać z pomocy tłumaczy lub konsultantów, związanych z portalem.

Polskim przedsiębiorcom, zainteresowanym promocją swoich produktów na szwedzkim rynku, polecamy nasz równoległy serwis Polen-expo.se, kierowany do czytelnika skandynawskiego. Serwis jest prowadzny w języku szwedzkim, rozumianym także w pozostałych krajach skandynawskich. Polen-expo.se to doskonałe narzędzie promocji polskich firm na tutejszym rynku. Na początek warto zapisać się w bazie danych serwisu...

Szwecja baza firm Polen-expo

 

 
 
  Szwecja
Szwecja