Usługi / Szklarstwo.    ...
Szklarz szklarski sztokholm

Sztokholm

Do kupienia:
Zakład szklarski w Sztokholmie

Dobrze prosperujący, uznany niewielki zakład szklarski w centralnym Sztokholmie jest do kupienia. Atrakcyjna nazwa, centralne położenie, własne lokale blisko 300 m2. Część lokalu, około 100 m2, jest obecnie wynajmowana innym firmom, uzupełniającym działalność zakładu szklarskiego. Można je wynajmować nadal i mieć stały dochód lub też poszerzyć własną działalność.

Zakład wykonuje wszelkie prace szklarskie oprócz montażu szyb samochodowych. Wprawia szyby w oknach, drzwiach, zakłada szklane elementy wnętrz biurowych i mieszkalnych. Wszystko to wykonuje właściciel z pomocą tylko dwóch zatrudnionych. Roczny obrót to 2,5 mln SEK.

Atrakcyjną nazwę, łatwy numer telefonu, profesjonalną strona www z dobrą pozycją w googlach – wszystko przejmie nowy właściciel. Zakład posiada grono stałych klientów. Biznes kręci się właściwie sam.

Właściciel chętnie odsprzeda zakład fachowcowi z Polski. Sam wybiera się na emeryturę, ale jest gotów pomagać nowemu właścicielowi po przejęciu zakładu jeszcze przez kilka miesięcy.

To prawdziwa gratka dla przedsiębiorczego szklarza! Abo dla polskiej firmy, która chce ekspandować za granicą.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się ze mną:
Ryszard Nowak
info@nowak.se
+46 (0)8 511 066 86
+46 726 712 859 mobil
Skype: rynowak

00007

 

 

Direkt link do tej strony:
http://szwecja.net//ano/szklarz/