Turystyka. 00228

Sielankowy domek do wynajęcia

Idealne miejsce dla amatorów spokojnego odpoczynku i wędkarzy. Prawdziwa szwedzka idylla — Nedre Ryda położona w południowej części Östergötland wśród dziewiczej natury.

Posiadłość leży pomiędzy malowniczym jeziorem Åsunden (900m) i leśnym jeziorkiem Nedre Ucknen (900m ). Doskonałe warunki do kąpieli, łowienia ryb, spacerów po lesie, a także zbierania jagód i grzybów oraz do zorganizowania wielu ciekawych wycieczek krajoznawczych.

Do wynającia są dwa oddzielne domki. Każdy z nich to sielankowy domek zbudowany z drewnianych belek i pomalowany na tradycyjny kolor czerwony. Są one całkowicie odnowione, posiadają nowoczesne wyposażenie i są do wynajęcia przez cały rok. Dodatkowo można wynająć łódke z motorem przy jeziorze Åsunden i drewniana łódke przy jeziorze Nedre Ucknen oraz dwa nowe rowery firmy Skeppshult.

Więcej informacji o domku, cenach i rezerwacji znajdą państwo na naszej stronie www.linderback.com. Strona jest również po polsku.

Serdecznie zapraszamy.

Pan Paweł prezentuje swoje wędkarskie trofeum. "It was wonderfull time! We will visit you every year." - pisze Paweł i jego koledzy, nasi goście z Polski.

Pan Sylwester z Polski złowił 7,1 kilowego szczupaka po 15 minutach wędkowania.

Ulf och Lena Linderbäck

Nedre Ryda
590 41 RIMFORSA
SWEDEN

Mapa

info@linderback.com
www.linderback.com

Strona ma wersję polską.

Tel/fax +46 494 64060

Uwaga! Nie rozmawiamy niestety po polsku. Można jednak wysłać do nas list po polsu.

 

 

  Kontakt po polsku:
Nazw.
Firma
email
Tel