00118

Destination Stockholm

Nybrogatan 58
114 40 Stockholm
Sweden

Tfn: +46 663 0580
Tfn rezerwacja.:
+46 663 0080

info@destination-stockholm.com

www.destination-stockholm.com

web po polsku

  Turystyka.  ...

Sztokholm za 200 złotych!

Witajcie w najtańszym zaułku branży turystycznej Sztokholmu - znajdziecie tu najatrakcyjniejsze okazje hotelowe w Waszym życiu. Specjalizujemy się w okazyjnych pakietach hotelowych i od 1977 roku sprzedaliśmy turystom prawie dwa miliony pobytów hotelowych.

Nasz pakiet Stockholm a la carte obejmuje nocleg, śniadanie i kartę umożliwiającą nieograniczone bezpłatne przejazdy komunikacją publiczną w całym woj. sztokholmskim, w tym autobusami, metrem, pociągami podmiejskimi oraz... cztery bezpłatne rejsy lokalnymi statkami! Ponadto -- bezpłatny wstęp do 55 obiektów i atrakcji turystycznych, a także 140 stronnicowy przewodnik po Sztokholmie.

Karta jest warta $285 sama w sobie. Wybór obejmuje 44 hoteli, w kategorii od dwóch a pięciu gwiazdek. Ceny kompletnych pakietów zaczynają się od niewiarygodnie tanich -- 395 SEK (ok. 190 PLN) za osobę w trzygwiazdkowym hotelu na przedmieściu, a kończą na ok. 370 PLN za pięciogwiazdkowy luksusowy hotel w centrum miasta. Taniej niż w Warszawie i wielu innych miastach Polski!

Ale na tym nie koniec! Oto garść innych niewiarygodnych ofert

Dzieci do lat 17 dostają od nas za darmo: dostawkę w pokoju rodziców, śniadanie oraz własną kartę Stockholm a la Carte!

Samotny rodzic z jednym lub dwojgiem dzieci do lat 17 otrzymuje dla wszystkich: hotel, śniadnie oraz Stockholm a la Carte za cenę... od 450 SEK! (215 zł).

W 25 z naszych hoteli proponujemy pokoje jednoosobowe za cenę równą połowie ceny pokoju dwuosobowego. Para wspólnie podróżujących przyjaciół może skorzystać z dwóch pokojów jednoosobowych płacąc jak za jeden dwuosobowy.

Szczegółowe informacje oraz rezerwacja na naszych stronach www.

<<

Kontakt po polsku:
Nazw.
Firma
email
Tel