Handel maszynami i urządzeniami dla przemysłu przetwórczego. Używane i nowe.

 

Processöverskott AB — okazyjne zakupy!

Processöverskott AB sprzedaje sprzęt i maszyny używane w przemyśle przetwórczym - energetycznym, elektromaszynowym, chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, drzewno-papierniczym i.t.p. Setki przedsiębiorstw przemysłowych w całej Skandynawii korzysta z naszego pąośrednictwa przy wymianie urządzeń. Za nieporównywalnie - w stosunku do nowej - cenę można u nas nabyć wartościowe, w pełni sprawne urządzenia i maszyny. Czasem jest to sprzęt używany ale czasem zupełnie nowy, kupiony jedynie „na wyrost”.

Na naszej stronie firmowej - www.processoverskott.se - znajdą Państwo wszystkie, obecnie oferowane produkty. Jeżeli wasza firma ma jakiś sprzęt do sprzedania, to można go zaoferować skandynawskim firmom na naszych stronach.

Nasze strony internetowe są niestety na razie tylko po szwedzku, jednak zawsze można tu szukać maszyny za pomocą jej nazwy, symbolu lub marki. Potem można wysłać do nas krótkie zapytanie po polsku za pomocą „kartki kontaktowej” na tej stronie lub po angielsku lub szwedzku na adres info@processoverskott.se.

Serdecznie zapraszamy polskie firmy przemysłowe do współpracy!

 

Podajniki śluzowe

Zawory

Agregaty, Turbiny

Cysterny, Pojemniki ciśnieniowe

Dmuchawy, kompresory

 

00007

Processöverskott AB

Domsjövägen 12
892 30 Domsjö
Sweden

Tfn: +46 660 511 60

info@processoverskott.se
www.processoverskott.se

Osoby kontaktowe:
Lennart Sjöblom,
Lars Nilsson

 

 

 Kontakt po polsku:

Nazw.

Firma

email

Tel.